Підвісна лампа Eglo Parrapos Z Connect 900321

- В наявності
- Код: 143651626
10 655 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампа стельова LED оправа зі з dimming Bluetooth 54cm 33W EGLO PARRAPOS-Z. Докладна специфікація продукту, що містить основну інформацію та технічні дані, знаходиться під описом як КАРТА ПРОДУКТУ. Під описом ви також знайдете ІНСТРУКЦІЮ МОНТАЖУ. Лампа стельова. PARRAPOS-Z. це інноваційне поєднання сучасного дизайну з інтелектуальним освітленням смарт дому. Складається з трьох чорних, круглих профілів LED різного розміру, ця лампа є не лише джерелом світла, але й елементом декору, що надає приміщенню сучасного характеру. Профілі LED були...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 90см мм |
| Глибина | 90см мм |
| Додаткова інформація | З регулюванням яскравості |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампи | 33W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 44,5 см мм |
| Енергетичний клас | E |
- Ціна: 10 655 ₴

