Підвісна лампа Elstead Provence Pv/Sl Pn

- В наявності
- Код: 61461410
9 619 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Elstead Provence Pv/Sl Pn. Стельові світильники - це необхідний елемент оснащення кожного інтер'єру. Вони є не лише джерелом світла, але й важливим декоративним елементом, який може надати характеру кожному приміщенню. Одним з унікальних продуктів у цій категорії є Elstead Provence Pv/Sl Pn. Завдяки своєму сучасному стилю та функціональності, ця лампа чудово впишеться в різноманітні інтер'єри. Світлова ефективність та джерело світла. Стельовий світильник Elstead Provence Pv/Sl Pn. оснащений одним джерелом світла з максимальною потужністю 7W. Підтримує LED лампи з...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 59cm мм |
| Глибина | 25cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 59 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 7W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 21cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 9 619 ₴

