Плафон Azzardo Vincent 40 Led 32W золотий Az6202

- В наявності
- Код: 165957390
10 092 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Azzardo - Плафон Кінкет Ухильний Вінсент 40 Led 32W 3000/4000/6000 Золотий (Az6202). Azzardo - Плафон Кінкет Ухильний Вінсент 40. це унікальний елемент освітлення, який поєднує в собі. сучасний дизайн. та функціональність. Завдяки використанню технології LED, лампа не тільки ефективно освітлює приміщення, але й вносить до них елегантність. Ідеальна для. спальні. , є відмінним рішенням для людей, які шукають стильне та економне джерело світла. Енергоефективність. Енергоефективність. це ключовий аспект, який варто врахувати при покупці стельової лампи. Кінкет. Вінсент...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 59cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 40cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 59 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампи | 32W Вт |
| Марка | Azzardo |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Плафоны |
| Колір | Золотий |
| Колірна температура | 3000K |
| Цоколь | LED |
- Ціна: 10 092 ₴


