Підвісна лампа Step Into Design Queen золота MP804625GOLD

- В наявності
- Код: 127898109
10 092 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Step Into Design Лампа Підвісна Queen Золотий - (MP804625GOLD). Стельові світильники відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, поєднуючи функціональність з естетикою. Вони є основним джерелом світла, підкреслюючи стиль і характер приміщення. Серед різноманіття доступних моделей, підвісна лампа Step Into Design вирізняється завдяки своєму сучасному дизайну та елегантним оздобленням. Параметри світла. Підвісна лампа Queen Золотий оснащена одним джерелом світла з максимальною потужністю 40W. Може використовуватися з лампочками типу E27, що дозволяє широкий вибір лампочок LED,...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Step into design |
| Висота | 188cm мм |
| Глибина | 6cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 50 |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Пластик |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 100cm мм |
- Ціна: 10 092 ₴


