Настінний світильник MIRROR маленький білий

- В наявності
- Код: 149353646
10 170 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Розмір śr. 60 см Матеріал переважний Метал Матеріал додатковий Акрил Тип світильника LED Кількість джерел світла (лампочок) 1 Потужність лампочки LED 35W Колір білий Додаткові примітки LED 35W, 3000K, 2100LM, IP44
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Light Prestige |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 60cm мм |
| Глибина | 23cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 35W Вт |
| Марка | Light Prestige |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Mirror |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Кріплення |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 60cm мм |
| Енергетичний клас | D |
- Ціна: 10 170 ₴

