Підвісна лампа Aldex Aldo біла/чорна 1152G23C

- В наявності
- Код: 188783074
10 485 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампа підвісна над острів ALDO 1152G2_3_C для їдальні біла чорна в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у Вашому домі. Освітлення з легкістю впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю, а її універсальна форма зробить так, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, сприятливу для зустрічей з друзями, а також допоможе розслабитися після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель Aldo виготовлена з практичних і міцних...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aldex |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 56 см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 47 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 15W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Aldo |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, столова |
| Стиль | Сучасний, Класичний, Скандинавський |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 56 см мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 10 485 ₴





