Підвісна лампа Thoro Valo чорна TH.008CZ

- В наявності
- Код: 104181585
11 640 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Мінімалістична підвісна лампа VALO Стельова сталь Колір чорний Привабливий візерунок Освітлення для вітальні, спальні Стиль Лофт Індустріальний Підвіс GU10 THORO. Світло — нічого не додати, нічого не забрати. Valo створює атмосферу справжнього лофту у вашому Простота і краса, які не йдуть на компроміси. Ось Valo. Колекція ламп, які своїм мінімалістичним дизайном нагадують класичні нью-йоркські лофти. Тепер вони можуть світити у вашому пабі, кав'ярні або вітальні індустріальної квартири. Спроектована і виготовлена в Польщі колекція Valo — це квінтесенція функціональності. Стійке джерело...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Thoro |
| Висота | 150cm мм |
| Глибина | 8cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 80 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | TH.008CZ |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Столова, Кухня, Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | GU10 |
| Ширина | 6cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 11 640 ₴



