Настінний світильник Maytoni Dallas Mod545Wl-03B скляний лофт

- В наявності
- Код: 150743904
8 766 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Стійка настінна чорна зі скляними димчастими кулями для спальні, вітальні Maytoni. Настінна лампа чорна Dallas Maytoni MOD545WL-03B - це елегантне та стильне освітлення, яке чудово вписується в сучасні інтер'єри. Виготовлена з високоякісних матеріалів, таких як метал і скло, вона є не лише практичним джерелом світла, але й вишуканим декоративним елементом. Чорна кольорова гама в поєднанні з димчастими скляними кулями надає лампі вишуканого вигляду, який привертає увагу і доповнює простір ноткою розкоші. Продукт з колекції DALLAS характеризується трьома точками...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 24,5см мм |
| Глибина | 20см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 20 |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Кінкети |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 20см мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 8 766 ₴



