Підвісний світильник Sigma Margo купол бежево-золотий 41120

- Немає в наявності
- Код: 179229735
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампи Sigma MARGO бежевий/золотий композитний підвісний світильник. |ЯКІСТЬ|ДИЗАЙН|ДОБРА ЦІНА|. Лампи Sigma MARGO бежевий/золотий композитний підвісний світильник. це поєднання елегантності та функціональності, яке доповнить будь-яке приміщення у вашому домі, завдяки універсальному застосуванню. Матеріал високої якості, стійкий до деформацій. Легкий в монтажі. Можливість монтажу енергозберігаючих джерел світла. Легко чиститься. Можливість модифікації деяких ламп, наприклад, подовження кабелю. Багаторічний досвід у виконанні замовлень. Параметри продукту. Матеріал корпусу: композитний,...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 160cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 46 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 15W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Куха |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 55cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 9 999 ₴



