Підвісна лампа Ideal Lux Yoko Sp 258898

- В наявності
- Код: 124317731
10 538 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ideal Lux Лампа Підвісна Yoko Sp 258898. Ideal Lux Лампа Підвісна Yoko Sp 258898. це сучасне освітлення, яке чудово підійде для різних просторів, в тому числі для офісів. Завдяки своїй. мінімалістичній формі. та елегантному дизайну, лампа не тільки освітлює, але й декорує інтер'єр, надаючи йому унікального характеру. Варто звернути увагу на важливі характеристики, які роблять цю модель унікальною. Енергоефективність. Лампа Yoko характеризується потужністю 17W, що перетворюється на світлову ефективність на рівні 1400 люменів. Колір світла 3000K створює...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ideal Lux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 212 см мм |
| Глибина | 2 см мм |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 146 см мм |
| Енергетичний клас | F |
- Ціна: 10 538 ₴

