Підвісна лампа Light Prestige Snow 8 чорна 8Xgu10 Lp7318Pbk

- В наявності
- Код: 181028585
11 089 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Опис продукту. Snow 8 – лампа з чорного металу для сучасних інтер'єрів. Лампа Snow 8 – стильний вибір для любителів сучасних і індустріальних аранжувань. Виготовлена повністю з чорного металу, вирізняється суворим дизайном, який чудово вписується в атмосферу лофтів і сучасних просторів. Вісім світлових точок на лампочки GU10 забезпечують ефективне освітлення кожного приміщення, створюючи при цьому унікальну атмосферу. Це універсальна лампа, яка підійде як для вітальні, їдальні, так і для комерційних просторів, підкреслюючи їх сучасний характер. Якщо ви шукаєте...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light Prestige |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 53 см мм |
| Глибина | 12 см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 53 |
| Кількість джерел світла | 8 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 8W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Snow |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Індустріальний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | GU10 |
| Ширина | 130см мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 11 089 ₴





