Підвісна лампа Orlicki Design Lunga Old Gold

- В наявності
- Код: 89509270
11 259 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Orlicki Design Lunga Old Gold (Lungaoldgold). Orlicki Design Lunga Old Gold. це підвісний світильник, який поєднує сучасний дизайн з функціональністю. Її елегантний стиль гламур робить її ідеальною для актуальних трендів, а також гармонійно поєднується з різноманітними інтер'єрами. Завдяки правильно підібраним матеріалам і естетиці, світильник не тільки освітлює простір, але й стає ключовим декоративним елементом, що додає характеру і затишку. Енергоефективність і клас енергетичної ефективності. У наш час, коли турбота про навколишнє середовище та економія...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Orlicki Design |
| Глибина | 20cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 100 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 15W Вт |
| Матеріал | Метал, Тканина |
| Мoдель | Lunga |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 200cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 11 259 ₴

