Підвісна люстра Cosmolight Liverpool 5Xe14 біла хром

- В наявності
- Код: 92446787
10 629 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Cosmolight Люстра Liverpool 5Xe14 Білосрібло. Люстри це не тільки функціональне джерело світла, але й декоративний елемент, який надає характеру інтер'єру. Завдяки різноманітним стилям і візерункам, можуть бути ідеальним доповненням як класичних, так і сучасних аранжувань. Одним з унікальних прикладів є. Cosmolight Люстра Liverpool 5Xe14 Білосрібло. , який чудово поєднує елегантність з функціональністю. Світлова ефективність. Оснащена п'ятьма джерелами світла, люстра. Cosmolight Liverpool. гарантує відмінне освітлення навіть більших приміщень. Максимальна...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Cosmolight |
| Висота | 38cm мм |
| Глибина | 64cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Liverpool |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Традиційний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 60cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 10 629 ₴



