Настінний кінкет Azzardo Florence 3000K Az6188

- В наявності
- Код: 166727538
10 748 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Azzardo Florence Lampa Ścienna 3000K (Az6188). Azzardo Florence. це елегантний світильник, який поєднує сучасний дизайн з елементами. гламур. Завдяки правильно підібраним матеріалам, таким як. метал. і. скло. , лампа не тільки виконує практичну функцію, але також є важливим декоративним акцентом в кожному інтер'єрі. Її тонке освітлення та унікальний стиль роблять її ідеальною для найновіших трендів в оформленні інтер'єрів. Тип і матеріал виготовлення. Модель. Florence. це світильник, який вирізняється. високою якістю матеріалів. Завдяки поєднанню. металу. та. скла. , лампа...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 40cm мм |
| Глибина | 15cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 11 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 10W Вт |
| Марка | Azzardo |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Бра |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 11cm мм |
- Ціна: 10 748 ₴



