Підвісна лампа Lucide Maya 4Xe27 чорна 454090430

- В наявності
- Код: 163713367
10 669 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
MAYA 45409/04/30. MAYA 45409/04/30 - це поєднання стилю та практичності в одному. Виробник: Lucide. Назва: MAYA. Символ: 45409/04/30. Параметри. висота (мм): 1750. висота абажура (мм): діаметр (мм): діаметр абажура (мм): ширина (мм): 1070. глибина (мм): 260. кількість джерел: 4. тип патрона: E27. макс потужність джерела: 40 W. напруга: 230 V. джерело в комплекті: немає. можливість затемнення: Так, з використанням диммованої лампи. колір: чорний, золотий та відтінки золота. матеріал: бавовна. IP: 20. Чому варто обрати нашу лампу? Виконана з найвищої якості матеріалів. Сучасний дизайн,...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lucide |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 175cm мм |
| Глибина | 26cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 26 |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 15W Вт |
| Матеріал | Сталь |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Підвісні світильники |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 107cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 10 669 ₴

