Підвісна лампа Elegance 36W LED

- В наявності
- Код: 172233270
10 734 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Milagro Лампа підвісна ELEGANCE 36W LED СУЧАСНІ LED. Офіційний дистриб'ютор ламп (Оригінальний продукт). Тісна співпраця з виробником (рекламації на вашу користь). Швидка відправка. Привітне та допоміжне обслуговування. Висока якість та оригінальний продукт. Польська марка. Основна інформація про продукцію. Код виробника: ML0996. НАПРУГА: ~230v/50Hz. CRI [RA]: >80. КІЛЬКІСТЬ СВІТЛОДІОДІВ: 1. ВИСОТА УПАКОВКИ (см): 14.5. ВАГА НЕТТО: 2.27kg. СТРУМЕНЬ СВІТЛА: 2300lm. НОВИНКИ: 24. ВИСОТА РЕГУЛЮВАНА (мм): 250-1000мм. ВАГА БРУТТО: 3.48kg. ПОТУЖНІСТЬ: 36W LED. КОЛІР СВІТЛА: 4000K. ГЛИБИНА (мм): 600mm...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Milagro |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 4000К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 100cm мм |
| Глибина | 60cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 36W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Столова, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 60cm мм |
| Енергетичний клас | E |
- Ціна: 10 734 ₴






