Підвісна лампа Emibig Ascot 4 беж 14234

- В наявності
- Код: 176556152
11 732 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Emibig ASCOT 4 BEIGE Лампа підвісна/стельова Чорний E27 15W MAX LED Бежевий. Лампа підвісна Ascot - елегантний приклад мінімалістичного дизайну, який поєднує простоту з сучасністю. Її текстильний абажур у ніжних кольорах випромінює приємне, розсіяне світло, створюючи теплу атмосферу в кожному інтер'єрі. Ідеально підходить для вітальні. Високоякісне освітлення, вироблене в Польщі. Виробництво: Польща, Ченстохова. Виробник: Emibig. Детальна інформація. Висота регульована: Так. Матеріал: Сталь, пофарбована порошковим способом. абажур. Колір лампи: Чорний. Колір плафона: Бежевий. Діаметр плафона: 38...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Emibig |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200см мм |
| Глибина | 200см мм |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 15W Вт |
| Матеріал | Сталь |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний, Класичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 200см мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 11 732 ₴



