Настінний світильник Azzardo Dali 60 3000K IP44 чорний Az2894

- В наявності
- Код: 75223233
10 958 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
DALI 60 - це ідеальний продукт для тих, хто шукає практичне та зручне освітлення для сучасних ванних кімнат. Непомітна лампа DALI 60 поєднує чудовий дизайн з матеріалами найвищого класу та увагою до найменших деталей виконання. Проста, геометрична конструкція оснащена одним, подовженим джерелом світла з зручним регулюванням кута світіння в діапазоні до 350 градусів. Завдяки цьому кожен без труднощів підлаштує продукт під свої індивідуальні потреби та вимоги стилю простору. Лампу DALI 60 особливо рекомендують для ванних кімнат та інших...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 60см мм |
| Глибина | 10см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 10 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | Інші |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня, Ванна |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Бра |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 60см мм |
| Енергетичний клас | G |
- Ціна: 10 958 ₴


