Плафон Shilo Zama LED 4,3W 4000K IP44 8588

- В наявності
- Код: 111217889
10 577 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Shilo plafon LED Zama 4,3W 397lm 4000K білий IP44 8588. Сьогодні стельові лампи відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, не лише завдяки своїй функціональності, але й як декоративні елементи. Серед широкого асортименту доступних на ринку продуктів, плафони вирізняються своєю простотою та елегантністю, чудово вписуючись у сучасні тренди інтер'єру. Ідеальним прикладом такого рішення є. Shilo plafon LED Zama 4,3W 397lm 4000K білий IP44 8588. Чудові світлові параметри. Shilo plafon LED Zama. був оснащений сучасним LED-модулем потужністю 16W, що...
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 7cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 20cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 20 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 16W Вт |
| Марка | Shilo |
| Матеріал | Сталь, алюміній |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Ванна |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Плафоны |
| Колірна температура | 4000K, 3000K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 20cm мм |
- Ціна: 10 577 ₴

