Підвісна лампа Maxlight Lotus 7W Brushed Bronze W0359

- В наявності
- Код: 166826665
11 378 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Maxlight Kinkiet Lotus 7W Brushed Bronze (W0359). Kinkiet. Maxlight Kinkiet Lotus 7W Brushed Bronze (W0359). це унікальне освітлення, яке поєднує в собі. сучасний дизайн. і функціональність. Завдяки своїй мінімалістичній формі та. бронзовому кольору. , ця модель чудово вписується в різноманітні інтер'єри, вносячи. стиль. і. елегантність. до кожного приміщення. Додатково, лампа була спроектована з урахуванням практичності, що робить її ідеальним рішенням для. коридорів. , на. сходи. та в зонах відпочинку. Енергоефективність і продуктивність. Maxlight Lotus...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maxlight |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 55cm мм |
| Глибина | 13cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 13 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 7W Вт |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | Lotus |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Коридор/лестниця |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 30cm мм |
| Енергетичний клас | F |
- Ціна: 11 378 ₴



