Плафон Lucide Taylor 3Xgu10 білий IP44 099301531

- В наявності
- Код: 96427114
10 984 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Lucide Lampa Plafon (Reflektorki) Ванна Taylor 3Xgu10 Білий Ip44 09930/15/31 Лампа/Лампи Led (099301531). Вибір відповідної стельової лампи є ключовим для комфорту та функціональності кожного інтер'єру. Стельові лампи, такі як Lucide Lampa Plafon (Reflektorki) Ванна Taylor 3Xgu10 Білий Ip44 09930/15/31 Лампа/Лампи Led (099301531), не тільки забезпечують необхідне освітлення, але й впливають на стиль та атмосферу приміщення. Правильно підібраний плафон може змінити звичайну ванну на сучасний та затишний простір. Параметри освітлення. Одним з ключових...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lucide |
| Колір | Білий |
| Цоколь | GU10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 12,3cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 100cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 38 |
| Додаткова інформація | З лампою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 5W Вт |
| Матеріал | Алюміній |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Ванна |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Плафоны |
| Колірна температура | 3300K |
| Ширина | 38cm мм |
- Ціна: 10 984 ₴

