Підвісна лампа Sigma Daisy 5 золото/білий

- В наявності
- Код: 172314444
11 259 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Підвісна лампа Daisy 40771 Sigma bubbles снопи для їдальні золота біла в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у Вашому домі. Освітлення з легкістю впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю, а її універсальна форма зробить так, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, що сприяє зустрічам з друзями, а також розслабить після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель DAISY виготовлена з практичних і...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 115 см мм |
| Глибина | 30см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 10 |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 60W, 12W Вт |
| Матеріал | Сталь |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний, мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 22 см мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 11 259 ₴


