Підвісна лампа Zuma Line Balu чорна Md33282M3Bt

- В наявності
- Код: 168141273
13 372 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Zuma Line Balu Лампа Підвісна Чорний (Md33282M3Bt). Zuma Line Balu. це сучасна підвісна лампа, яка поєднує в собі. естетику. та. функціональність. Її елегантний чорний колір та мінімалістичний дизайн роблять її ідеальною для різноманітних інтер'єрів, як в. офісах. , так і в домашніх просторах. Завдяки використанню технології. LED. , лампа не тільки красиво освітить приміщення, але й сприятиме. економії енергії. Енергоефективність і клас енергетичної ефективності. В епоху зростаючої екологічної свідомості, стельові лампи стають все...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zuma Line |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150cm мм |
| Глибина | 80cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 79,5 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 57W Вт |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Мoдель | Balu |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 4000K, 3000K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 80cm мм |
| Енергетичний клас | F |
- Ціна: 13 372 ₴








