Підвісна лампа Azzardo Aga Md1289-3Wh

- Немає в наявності
- Код: 40713586
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Azzardo Aga MD1289-3WH. Підвісна лампа. Azzardo Aga MD1289-3WH. є відмінним вибором для тих, хто шукає елегантне та функціональне освітлення для свого інтер'єру. Стельові лампи. відіграють ключову роль в оформленні приміщень, впливаючи на їх атмосферу та комфорт використання. Завдяки сучасному дизайну та енергоефективним рішенням, ця модель безумовно задовольнить вимоги навіть найвибагливіших клієнтів. Енергоефективність та клас енергетичної ефективності. Підвісна лампа. Azzardo Aga MD1289-3WH. характеризується високим. класом енергетичної ефективності A. , що...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120cm мм |
| Глибина | 16cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 16 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 62cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 9 999 ₴

