Плафон Leuchten Direkt Sparkle LED 100x25см

- В наявності
- Код: 108148543
13 766 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Leuchten Direkt Лампа стельова LED Sparkle, регульоване біле 100x25см. Лампа стельова LED Sparkle. від Leuchten Direkt. це відмінне поєднання сучасного дизайну та передової технології освітлення. Завдяки своїм. струнким розмірам. і елегантному вигляду, ідеально впишеться в різноманітні інтер'єри, як у. вітальні. , так і в. спальні. Модель вирізняється можливістю налаштування температури кольору світла, що підвищує комфорт використання. Енергоефективність і клас енергоефективності. LED освітлення набирає популярності завдяки своїй...
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Leuchten Direkt |
| Висота | 4 см мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 100см мм |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | Sparkle |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний, Класичний, мінімалістичний |
| Тип | Стельові |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 100см мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 13 766 ₴

