Підвісна лампа Hinkley Wingate 50x50см 6Xe14 HKWINGATEPL

- В наявності
- Код: 127592481
12 323 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Hinkley Szklana Wisząca 50x50cm Świecznik 6Xe14 Wingate. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи їм відповідний клімат і підкреслюючи декор. Завдяки своїй різноманітності, можуть бути використані в різних приміщеннях, від віталень до спалень, кухонь чи ванних кімнат. Hinkley Szklana Wisząca 50x50cm Świecznik 6Xe14 Wingate. це елегантне і функціональне рішення, яке вразить кожного любителя стилю вінтаж. Параметри світла. Люстра. Hinkley Szklana Wisząca 50x50cm Świecznik 6Xe14 Wingate. була оснащена аж шістьма джерелами світла. Підтримує лампочки о...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 65cm мм |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Матеріал | Сталь, Скло |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Вінтаж |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 50,8cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 12 323 ₴




