Підвісна лампа Italux Solana 5XE14 бронза/білий PND-28366-5

- В наявності
- Код: 110554797
11 784 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
ITALUX - ЛАМПА ПІДВІСНА SOLANA 5XE14 - БРОНЗОВИЙ АНТИЧНИЙ/БІЛИЙ - PND-28366-5. Стельові лампи відіграють ключову роль в кожному інтер'єрі, забезпечуючи відповідне освітлення і додаючи характеру кожному приміщенню. Вони не тільки функціональні, але й є важливим декоративним елементом. У категорії стельових ламп знайдемо багато різних типів, які можна використовувати в вітальнях, спальнях чи їдальнях. Прикладом такого універсального освітлення є. ITALUX - ЛАМПА ПІДВІСНА SOLANA 5XE14 - БРОНЗОВИЙ АНТИЧНИЙ/БІЛИЙ - PND-28366-5. Світлова ефективність. Лампа підвісна SOLANA пропонує. п'ять...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITALUX |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 85cm мм |
| Глибина | 65cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 39 |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Сталь, Скло, Тканина |
| Мoдель | Solana |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Класичний, мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 65cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 11 784 ₴


