Плафон Eglo Camacho 2x10W 99292

- В наявності
- Код: 100382340
10 603 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Eglo 99292 Camacho 2X /10W/230V. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи простору відповідний настрій і забезпечуючи функціональне джерело світла. Вони є не тільки практичним елементом обладнання, але й важливим декоративним акцентом. Одним з цікавих представників цієї категорії є Eglo 99292 Camacho 2X /10W/230V., який безумовно задовольнить вимоги навіть найвибагливіших користувачів. Унікальні світлові параметри. Eglo 99292 Camacho. оснащений двома джерелами світла з максимальною потужністю 10W кожне. Завдяки цьому лампа ця випромінює вражаючий...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 115cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 11 |
| Додаткова інформація | З лампою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 10W Вт |
| Матеріал | Сталь |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові |
| Колірна температура | 3000K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 80cm мм |
| Енергетичний клас | G |
- Ціна: 10 603 ₴

