Плафон Sigma Roy 5-пунктовий чорний/білий 32433

- В наявності
- Код: 140856256
11 798 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
SIGMA ROY ЛАМПА СТЕЛЕВА 5-ПУНКТОВА ЧОРНА/БІЛА 32433. Стельові лампи є одним з найважливіших елементів освітлення інтер'єрів. Правильно підібрані, вони можуть повністю змінити характер приміщення, додаючи йому елегантності, тепла або сучасності. SIGMA ROY ЛАМПА СТЕЛЕВА 5-ПУНКТОВА ЧОРНА/БІЛА 32433. це відмінний вибір для людей, які віддають перевагу індустріальному стилю та високій якості виконання. Ефективність освітлення. Ця модель стельової лампи забезпечує виняткову ефективність освітлення завдяки п'яти джерелам світла. Кожне з них має максимальну потужність лампочки 60W, що дає...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Колір | Білий |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 44cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 70cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 17 |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Марка | Sigma |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня, Ванна |
| Стан | Нове |
| Стиль | Індустріальний |
| Тип | Стельові |
| Ширина | 120cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 11 798 ₴


