Підвісна лампа Moosee Balance куля біла/золота Mse1501100553

- В наявності
- Код: 187079113
12 257 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
MOOSEE лямпа підвісна BALANCE золота. MOOSEE лямпа підвісна BALANCE золота. Унікальне поєднання елегантності та сучасного дизайну. Виготовлена з міцної нержавіючої сталі в золотому відтінку та молочного скла, яке створює кулеподібний абажур, додає інтер'єру гармонії та стилю. Оригінальна форма, що нагадує балансуючі елементи, чудово вписується в індустріальні, мінімалістичні та сучасні аранжування. Завдяки можливості регулювання нахилу абажура Balance стає не лише ефектним, але й надзвичайно практичним рішенням, яке дозволяє на повну персоналізацію освітлення. Підійде як для...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Moosee |
| Висота | 225 см мм |
| Глибина | 20см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 20 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Balance |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 35 см мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 12 257 ₴






