Плафон Sigma Sfera кухонна чорна/золота 32472

- В наявності
- Код: 145119041
11 653 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Sigma Sufitowa Лампа Кухонна Сфера Над Стіл Чорна Золота (32472). Лампи стельові відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, пропонуючи не лише функціональність, але й естетичний вигляд, який підкреслює характер кожного приміщення. Серед них, плафони вирізняються своєю універсальністю та елегантністю. Одним з таких унікальних продуктів є Sigma Sufitowa Лампа Кухонна Сфера Над Стіл Чорна Золота (32472), яка є відмінним поєднанням сучасного дизайну з високою якістю виконання. Параметри світлові. Ця лампа стельова була спроектована з думкою про ефективне...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Колір | Чорний |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 45cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 70cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 45 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Сталь, Метал, пластик |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові світильники |
| Ширина | 70cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 11 653 ₴


