Підвісна лампа Nordlux Navone 40 біла E27 2420103001

- В наявності
- Код: 172323704
11 273 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Nordlux підвісна лампа Navone 40 біла E27. 5704924018275. Nordlux підвісна лампа Navone 40 біла E27. https://youtu.be/ke7EWrwDAwE. Позачасовий і класичний дизайн з сучасними деталями. Органічна форма. Гарне поєднання матеріалів опалового скла та латуні. Navone був спроектований данським дизайнерським студією Studio Mavro//Lefèvre на чолі з Софі Лефевр. Загальна форма абажура м'яка і кругла, однак дуже делікатно вигнутий низ додає нового, цікавого виміру, який перетворює лампу на щось більше, ніж просто кулю. Латунні деталі додають сучасного акценту,...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nordlux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 35 см мм |
| Глибина | 40см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 40 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Мoдель | Navone |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 47 см мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 11 273 ₴





