Підвісний світильник Abruzzo золотий кулі молочні Ricardo 6XE27

- В наявності
- Код: 160435851
12 060 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампа стельова золота куля молочна Abruzzo Ricardo 6xG9 це не лише джерело світла, а й справжній витвір мистецтва, який внесе неповторний шарм до кожного простору. Це незвичайне поєднання унікального дизайну та найвищої якості виконання, яке зробить ваш інтер'єр незабутнім. Наша стельова лампа це чудова інвестиція у винятковий стиль вашого дому або комерційного простору. Вона є надзвичайно універсальною завдяки можливості вибору лампочок G9, що дозволяє налаштувати атмосферу освітлення відповідно до ваших уподобань. Чи це тепле, затишне світло до...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Abruzzo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 82cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 10 |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Мoдель | Milano |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 71cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 12 060 ₴






