Підвісний світильник Step Into Design Acirculo золотий кільце LED 36W ST10453PD500AGOLD

- В наявності
- Код: 140163697
12 060 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Step Into Design Золота підвісна лампа Acirculo кільце LED 36W для спальні. Стельові лампи - ключовий елемент кожного інтер'єру, що впливає не лише на освітлення простору, але й на його естетику. Завдяки різноманітним стилям і функціональності, вони є відмінним рішенням для багатьох приміщень, таких як вітальні, спальні, кухні чи ванні кімнати. У пропозиції Step Into Design ви знайдете сучасні та елегантні підвісні лампи, які ідеально впишуться в будь-який інтер'єр. Ефективність і потужність освітлення. Step Into Design Золота підвісна лампа Acirculo кільце LED 36W. це відмінне...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 50cm мм |
| Глибина | 35cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 50 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 36W Вт |
| Марка | Step into design |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Коридор/лестниця, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | G13 |
| Ширина | 50cm мм |
- Ціна: 12 060 ₴




