Підвісний світильник Step Into Design Stone білий 40см DN426-400

- В наявності
- Код: 162078514
12 060 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Підвісна лампа STONE біла 40 см (DN426-400) - Step into Design. Запрошуємо ознайомитися з підвісною лампою STONE, діаметром 40 см, модель DN426-400 від Step into Design, яка є ідеальним поєднанням сучасної естетики та мінімалістичного дизайну. Виготовлена з високоякісних матеріалів, ця лампа вирізняється своїм чистим, білим оздобленням, ідеальним для інтер'єрів, що шукають стильне та стримане елегантне освітлення. STONE DN426-400 випромінює тепле, приємне світло, яке чудово підходить для освітлення менших просторів, таких як коридори, спальні,...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Step into design |
| Висота | 10см мм |
| Глибина | 30см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 40 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Сталь, Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні світильники |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 40см мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 12 060 ₴




