Підвісний світильник By Rydens Bellissimo скляний бурштиновий

- В наявності
- Код: 74743164
12 650 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
By Rydens Szklana Bellissimo Бурштинова. Лампи стельові - це ключовий елемент кожного інтер'єру, що впливає не лише на освітлення простору, але й на його оформлення. Завдяки різноманітним стилям і функціональності, вони є відмінним рішенням для багатьох приміщень, таких як кухня, вітальня чи спальня. Унікальний дизайн і довговічність. Підвісна лампа. By Rydens Szklana Bellissimo Бурштинова. характеризується позачасовим дизайном, який легко впишеться як в класичні, так і в сучасні інтер'єри. Стильне поєднання кольорів чорного і бурштинового робить лампу...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | By Rydens |
| Висота | 28cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 28 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Матеріал | Стекло |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 28cm мм |
| Енергетичний клас | D |
- Ціна: 12 650 ₴

