Підвісний світильник Trio Franklin LED 3x9W 3000K димований нікель 326510307

- В наявності
- Код: 113876320
16 324 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Trio Franklin Led 3X9W 3000K Dim Nikiel 326510307. Люстра. Trio Franklin Led 3X9W 3000K Dim Nikiel 326510307. це відмінне поєднання сучасного дизайну та функціональності. Її елегантна форма та передові світлові параметри роблять її ідеальним рішенням для сучасних інтер'єрів. Завдяки технології LED, лампа не тільки забезпечує відповідне освітлення, але й впливає на атмосферу в приміщенні, що робить її відмінним вибором для вітальні чи кухні. Енергоефективність та клас енергоефективності. Люстра характеризується технологією LED...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Виробник | Franklin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150см мм |
| Глибина | 14 см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 14 |
| Додаткова інформація | З регулюванням яскравості |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 9W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | FRANKLIN |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 85 см мм |
| Енергетичний клас | F |
- Ціна: 16 324 ₴



