Підвісний світильник Arlon MD4922-5-EGBDN золотий

- В наявності
- Код: 160435958
14 684 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Md4922-5-Egbdn Arlon Лампа підвісна Золота/Gold. Стельові світильники є невід'ємною частиною кожного інтер'єру, виконуючи ключову роль в освітленні та створенні атмосфери. Сьогодні вибір відповідного освітлення є особливо важливим, оскільки він впливає як на функціональність, так і на естетику приміщення. Завдяки своїй універсальності стельові світильники чудово підійдуть для різних приміщень, від вітальні, через кухню, до офісу. Параметри світла та функціональність. Лампа підвісна. Md4922-5-Egbdn Arlon. це відмінний вибір для тих, хто шукає сучасні рішення...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zuma Line |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 17,5W, 3,5W Вт |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Мoдель | Arlon |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 60cm мм |
| Енергетичний клас | G |
- Ціна: 14 684 ₴

