Підвісний світильник TK Lighting Estera 9XG9 коричневий/бурштиновий 6149

- В наявності
- Код: 163040968
11 089 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Tk Lighting - Люстра Estera 9Xg9 Коричневий/Янтарний (6149). Люстра. Estera. від. TK Lighting. це відмінний вибір для тих, хто шукає елегантне та функціональне освітлення. Її сучасний дизайн у скандинавському стилі робить її ідеальною для різноманітних інтер'єрних рішень, додаючи їм характеру та затишку. Завдяки використанню високоякісних матеріалів, лампа не тільки гарно виглядає, але й забезпечує ефективне освітлення. Енергоефективність. Обираючи стельову лампу, варто звернути увагу на її. енергоефективність. Лампа. Estera. сумісна з...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TK Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 148cm мм |
| Глибина | 90cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 12 |
| Клас енергоспоживання | C |
| Кількість джерел світла | 9 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 6W Вт |
| Марка | TK Lighting |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | BIANCA GOLD |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Столова, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Скандинавський |
| Тип | Підвісні світильники |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 24cm мм |
- Ціна: 11 089 ₴




