Підвісний світильник Maytoni Basis P051PL-36W2.7-6K-W MTP051PL36W276KW

- В наявності
- Код: 182476230
12 768 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Підвісна лампа балка Basis P051PL-36W2.7-6K-W LED 36W 2700-6000K біла в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у Вашому домі. Освітлення легко впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю, а її універсальна форма забезпечить, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, сприятливу для зустрічей з друзями, а також допоможе розслабитися після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель Basis виготовлена з практичних і...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 3300К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 209,7cm мм |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 36W Вт |
| Марка | Maytoni |
| Матеріал | Алюміній |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 10cm мм |
- Ціна: 12 768 ₴


