Плафон Azzardo Sovana Top 45 CCT алюміній акрил сірий AZ3435

- В наявності
- Код: 87603747
12 400 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Azzardo Plafon Sovana Top 45 Cct Styl Aluminium Akryl Szary Az3435. Категорія стельових світильників відіграє ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи їм неповторний характер та створюючи відповідну атмосферу. Ці лампи знаходять застосування в різних приміщеннях, від віталень, через спальні, до кухонь і ванних кімнат. Завдяки своїй універсальності та естетиці, плафони є відмінним вибором для кожного дому. Параметри світла. Плафон. Azzardo Plafon Sovana Top 45 Cct Styl Aluminium Akryl Szary Az3435. поєднує в собі елегантність і функціональність. Оснащений одним джерелом світла LED потужністю...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 80cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 8cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 11 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Марка | Azzardo |
| Матеріал | Акрил, Алюминий |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Плафоны |
| Колірна температура | 3300K, 6500K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 45cm мм |
| Енергетичний клас | G |
- Ціна: 12 400 ₴

