Підвісний світильник Maxlight Trio P0310

- В наявності
- Код: 86446968
12 388 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Maxlight Trio (P0310). Кількість джерел світла: 1. Тип патрона: LED з інтегрованим. Живлення: 230V. Потужність одного джерела світла В: 12. Джерело світла в комплекті: Так. Рухоме джерело світла: Ні. Регулювання висоти: Так. Диммування: Ні. Висота: 150 см. Ширина: 100 см. Колір: Чорний. Матеріал: Акрил, Метал. Стиль: Мінімалістичний. Сучасний. Місце призначення: Їдальня, Кухня, Вітальня
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maxlight |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150cm мм |
| Глибина | 25cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 100 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 12W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Trio |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 100cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 12 388 ₴



