Підвісний світильник Jupiter Jazz V 1207

- В наявності
- Код: 33523943
15 642 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Jupiter Jazz V 1207. Люстра. Jupiter Jazz V 1207. це не лише джерело світла, а й ключовий декоративний елемент, який може повністю змінити атмосферу інтер'єру. Правильно підібрана лампа має величезний вплив на функціональність приміщень, а також на їх естетику. Модель вирізняється як відмінне поєднання елегантності з функціональністю, що робить її ідеальним рішенням для дитячої кімнати. Енергоефективність і клас енергоефективності. Вибір стельової лампи повинен враховувати її енергоефективність, що має ключове значення як для...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jupiter |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 70cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 70 |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампи | 60W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Дитяча |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 48cm мм |
- Ціна: 15 642 ₴

