Підвісний світильник Milagro Diego MLP8570 скляні кулі білі/чорні

- В наявності
- Код: 148377571
12 847 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Milagro Лампа Підвісна Diego Mlp8570 Скляні Кулі Білі Чорні. Люстри є ключовим елементом кожного інтер'єру, впливаючи на його атмосферу та функціональність. Вибір відповідного освітлення може повністю змінити вигляд приміщення, додаючи йому елегантності та затишку. Одним з цікавих виборів на ринку є. Milagro Лампа Підвісна Diego Mlp8570. , яка завдяки своєму мінімалістичному дизайну та високій якості виконання ідеально підійде для різних аранжувань. Параметри світла. Люстра. Diego Mlp8570. оснащена чотирма джерелами світла з максимальною потужністю...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Milagro |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 50cm мм |
| Глибина | 100cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 25 |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Сталь, Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Ванна |
| Стиль | Мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 25cm мм |
- Ціна: 12 847 ₴






