Підвісний світильник Eglo Lubenham E27 3x28W 43163

- Немає в наявності
- Код: 87485320
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Eglo Lubenham E27 3X28W. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи їм відповідний клімат і функціональність. Ідеальні для різних приміщень, пропонують не лише практичні, але й естетичні рішення. Серед них виділяється Eglo Lubenham E27 3X28W - підвісна лампа, яка завдяки своєму індустріальному стилю і міцному виконанню безумовно додасть характеру кожному інтер'єру. Параметри освітлення. Люстра Eglo Lubenham E27 3X28W оснащена трьома джерелами світла, що гарантує оптимальне освітлення простору. Підходять лампочки з цоколем E27 о...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 110см мм |
| Глибина | 20см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 20 |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 28W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня, Ванна |
| Стиль | Індустріальний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 200см мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 9 999 ₴

