Плафон Quintiesse Toliis QN-TOLLIS-F-BN

- В наявності
- Код: 140036465
12 808 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Плафон TOLIIS QN-TOLLIS-F-BN. Люстри стельові - це невід'ємний елемент оформлення кожного інтер'єру. Вони забезпечують рівномірне освітлення приміщення, створюючи приємну атмосферу та підкреслюючи декоративні якості. Різноманітність доступних моделей дозволяє легко підібрати їх до будь-якого стилю та функції приміщення. Серед них виділяється плафон TOLIIS QN-TOLLIS-F-BN, який чудово поєднує класичний дизайн з сучасною функціональністю. Освітлення та його параметри. Плафон QN-TOLLIS-F-BN пропонує два джерела світла з максимальною потужністю 40W кожне, що забезпечує відповідне освітлення для середньої...
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Quintiesse |
| Висота | 29 см мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 30,5 см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 20 |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 40W Вт |
| Матеріал | Сталь, Скло |
| Мoдель | Tollis |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Стельові світильники |
| Ширина | 30,5 см мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 12 808 ₴







