Підвісний світильник TK Lighting Esme Pająk 5XE27 чорний/білий 4791

- В наявності
- Код: 163040148
11 824 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Tk Lighting - Люстра Esme Паяк 5Xe27 Чорний/Білий (4791). Люстра. Esme. від. TK Lighting. це відмінне поєднання сучасного дизайну та функціональності. Служить не лише джерелом світла, але й стильним акцентом, який збагачує будь-який інтер'єр. Завдяки своїм вражаючим розмірам та елегантному оздобленню, ця люстра ідеально вписується в різноманітні оформлення, від мінімалістичних до більш класичних. Енергоефективність та енергозбереження. Модель. Esme. була спроектована з урахуванням. енергоефективності. Сумісна з лампами LED типу. E27. , дозволяє...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TK Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 180см мм |
| Глибина | 180см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 220 |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 15W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | ESME WHITE |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні світильники |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 180см мм |
| Енергетичний клас | C |
- Ціна: 11 824 ₴




