Підвісний світильник Cosmo Light Cancun P04981WH

- В наявності
- Код: 78557430
13 123 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Cosmo Light Cancun (P04981Wh). Підвісна лампа. Cosmo Light Cancun (P04981Wh). це ідеальне поєднання. сучасного стилю. та елегантності, яке чудово впишеться в будь-який інтер'єр. Завдяки своїй функціональності та естетиці, ця лампа стане центральною декоративною точкою в офісі, кухні чи їдальні. Її продумана конструкція та використані матеріали гарантують не лише привабливий вигляд, але й високу якість освітлення. Енергоефективність та клас енергоефективності. Модель. Cosmo Light Cancun. вирізняється. енергоефективністю. , відносячись до. класу енергетичної ефективності A...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | CosmoNova |
| Висота | 57,5cm мм |
| Глибина | 60cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Метал, Тканина |
| Мoдель | Cancun |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 60cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 13 123 ₴

