Підвісний світильник Azzardo мідний Sirius Az2118

- В наявності
- Код: 118264468
13 109 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Azzardo Мідяний підвіс до лампи Azzardo Sirius Az2118. Стельові лампи відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, додаючи елегантності та стилю кожному приміщенню. Завдяки різноманітним візерункам і функціям, можуть бути використані в вітальнях, спальнях, кухнях чи ванних кімнатах. Вибираючи відповідну стельову лампу, можна створити неповторну атмосферу і підкреслити характер інтер'єру. Світлова ефективність. Підвіс Azzardo Sirius Az2118. характеризується вражаючою світловою ефективністю. Лампа підтримує. 12 джерел світла., що дозволяє рівномірно освітлювати навіть більші простори. Завдяки...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 246cm мм |
| Глибина | 30cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 30 |
| Кількість джерел світла | 12 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Сталь |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 30cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 13 109 ₴





