Плафон Sigma Tulia сірий 33492

- В наявності
- Код: 157749330
13 556 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Sigma Tulia Plafon Сірий (33492). У категорії. стельових світильників. вони відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, підкреслюючи характер приміщень і створюючи відповідну атмосферу. Одним з унікальних продуктів у цій категорії є. Sigma Tulia Plafon Сірий (33492). , який завдяки сучасному дизайну і високій функціональності чудово впишеться в різні інтер'єри. Специфікація освітлення. Плафон. Sigma Tulia. випромінює світло з максимальною потужністю 12W, що робить його ідеальним рішенням для офісів чи інших просторів, що потребують хорошого освітлення. Лампа підтримує одне...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Колір | Сірий |
| Цоколь | G9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 25cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 19cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 19 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампи | 12W Вт |
| Матеріал | Сталь |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Плафоны |
| Ширина | 75cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 13 556 ₴

